• Reciente
ADD-ON ONS-SC-4G-50.9-AO Cisco ONS-SC-4G-50.9 COMP TAA SFP XCVR Transceiver

ADD-ON ONS-SC-4G-50.9-AO Cisco ONS-SC-4G-50.9 COMP TAA SFP XCVR Transceiver

RON 2.67
Cantitatea de bunuri
Prezentare

Tip de formă : SFP. Tip de formă : SFP. Acest Cisco ONS-SC-4 G-50. Transceiver SFP compatibil oferă un canal de fibre 4 GBase-DWDM debit de până la 80 km peste fibra unică (SMF) folosind o lungime de undă de 1550.12nm printr-un conector LC. Se garantează că este compatibil 100% cu transceiverul Cisco echivalent. Acest transceiver ușor de instalat, la cald, a fost programat, serializat în mod unic și trafic de date și aplicație testată pentru a se asigura că va inițializa și efectua identic. Suportul de monitorizare optică digitală (DOM) este, de asemenea, prezent pentru a permite accesul la parametrii de operare în timp real. Acest transceiver este conform al Acordurilor comerciale conforme (TAA). Suntem în spatele calității produselor noastre și oferim cu mândrie o garanție limitată de viață.

Caracteristici detaliate

Produse similare